Guzek wielkości grochu na wardze sromowej

Witam. Mam problem z wargą sromową większą, mianowicie na prawej wardze z zewnętrznej strony od dłuższego czasu mam guzka wielkości ziarna grochu, nie wiem czy mogę nazwać to krostą. Mam wrażenie, że od guzka odchodzi pogrubiona linia w stronę ujścia pochwy. Przyznaję, że próbowałam to wycisnąć i wylatywała ropa, czasami z krwią jednak zmiana nie zniknęła i jest do tej pory. Do lekarza terminy na wizyte są dopiero za mięsiąc, więc tu chciałabym pomocy co ty możliwie może być. pozdrawiam

Nie oczekuje Pani, mam nadzieję, na wizytę u onkologa, należy udać się do ginekologa i chirurga, wówczas ocenią, czy należy wykonać zabieg i jaki. Proszę już nic nie wyciskać.