Guzek z ropą u 24-letniego mężczyzny

Witam jestem meszczyzna w wieku 24 lat i pojawil mi sie nie wiem jsk to nazwac nie pryszcz bo za duze ns pryszcza moze wrzod jakis w kazdyn badz razie maly guzek ktory gdy wyciskam ulatnia rope bsdz krew czasami ale nie chce zniknac juz od miesiaca moze nawet dwuch co robic ?

Wazne tez jest gdzie ta zmiana sie znajduje. Obawiam sie, ze nie obejdzie sie bez konsultacji dermatologicznej. Z samego opisu ciezko postawic diagnoze. Zmiana moze byc czyrakiem lub np. kaszakiem. Warto jednak, zeby diagnoze postawil specjalista. Wowczas bedzie mozliwe ustalenie dalszego postepowania.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl