Gwałtowne drżenia ciała a odpowiednia diagnostyka

DZIEŃ DOBRY CHCIAŁBYM PROSIĆ O PORADĘ. JESTEM AKTYWNYM MĘŻCZYZNĄ 47 LAT PRACUJĘ FIZYCZNIE . MOJE PYTANIE DOTYCZY SAMOISTNYCH NIEKIEDY DOŚĆ GWAŁTOWNYCH WSTRZĄSÓW , DRGAŃ CIAŁA TAK JAKBY MNĄ WSTRZĄSAŁ PRĄD ELEKTRYCZNY . NIE WIEM JAK TO LEPIEJ PORÓWNAĆ . DZIEJE SIĘ TAK PODCZAS SNU CZASAMI KILKA RAZY - ŻONA ZAUWAŻYŁA . CZASEM TEŻ TAKI WSTRZĄS NASTĘPUJE PRZED ZASYPIANIEM . JAKA MOŻE BYĆ TEGO PRZYCZYNA CZY TRZEBA PRZEBADAĆ SIĘ NEUROLOGICZNIE .

Piotr Pilarski

Podczas zasypiania jest to normalne. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.