Gwałtowny spadek cukru przy wymiotach u 7-latka

witam! mój syn ma 7 lat ogólnie jest zdrowym dzieckiem.ostatnio przy wymiotach gwałtownie spada mu cukier(20).wykluczono cukrzycę .stało się to już dwukrotnie w odstępie 4 miesięcy.po podaniu kroplówki wraca do normalności i wszystko jest ok .pozostałe badania są w porządku i jak narazie żaden z lekarzy nie potrafi tego zdjagnozować.proszę o pomoc !co to moze być i gdzie powinnam się z tym udać?

Pytanie dlaczego są wymioty.?
Rozumiem ,że w normalnej sytuacji dziecko nie ma objawów hipoglikemii/
Proszę udać się do endokrynologa.
Tam sprawa musi być wyjaśniona .Do tego czasu zawsze musi mieć przy sobie jakiś słodycz ,cukierek słodzony napój do szybkiej podaży również do szkoły

Pozdrawiam ciepło