Interpretacja biopsji cienkoigłowej sutka

Witam. Kobieta 35l Bardzo proszę o interpretację biopsji cienkoigłoweji: W sutku lewym zabrodawkowo od strony kwadranta GZ widoczna jest masa guzkowa gładkokontrowana o wymiarach 16x10 mm. W tle widoczne liczne rozproszone komórki zapalne limfocyty i leukocyty oraz komórki mioepitheliane. Widoczne są liczne płaty i skupienia pobudzonych komórek nabłonkowych z cechami nieznacznego pleomorfizmu jądrowego tworzące częściowo struktury brodawkowate. Obraz przemawia za zmianą atypową.Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza kierujacego na zabieg. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie postępowanie.