Interpretacja próby wysiłkowej po dwóch atakach tachykardii

Mam 21 lat i jestem po dwóch atakach tachykardii. Proszę o interpretację próby wysiłkowej:Osiągnięto 92% limitu tętna. Bez bólu w klatce piersiowej. Bez zaburzeń rytmu serca. Duża ilość artefaktów ruchowych. Hypertoniczna reakcja ciśnienia krwi. W EKG - cechy LVH. Obniżenia ST w odprowadzeniach III i aVF oscylujące w czasie badania, wielkość zmian trudna do oszacowania - wpływ artefaktów i LVH? Bardzo szybka normalizacja po zakończeniu wysiłku.

Witam serdecznie. W badaniu wskazano na przerost lewek komory serca oraz obecność cech niedokrwienia mięśnia w czasie wysiłku. Sugerowałabym skonsultować otrzymany wynik z kardiologiem.