Interpretacja wyników antygenów

Dzień dobry proszę o interpretację co mogą oznaczać poniższe wyniki danych antygenow. W klasie IGg: VIsc borrelia burdgorferi VIsc-bb intensywność 23( ), flagelin p42 intensywność 147( ). Natomiast w klasie Igm: OspC borrelia afzelii (OspC - Ba) - intensywność 22( ), OspC borrelia spielmanii (OspC Bsp) - intensywność 13( ). Reszta wyników na granicy. Dodam też że parę lat temu ugryzło mnie 14 kleszczy i od jakiegoś czasu czuję się strasznie osłabiony, bolą mnie różne mięśnie, czasami dłonie

Lek. Tomasz Budlewski

niestety opis nie jest zbyt czytelny. proponuję udąc się z wynikami do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.