Jak dalej leczyć nerwicę lękową u 30-latki?

Witam. Od 3 lat choruje na nerwice lękowa, zaczynałam od asentry byłam po jej ospala więc zmieniłam lekarza a on zmienił lek na Faxolet ER. Zaczynałam od dawki 37,5 ostatecznie skończyłam się dawce 112,5 (37,5 75). Po lekach czułam się bardzo dobrze ale stwierdziłam że skoro tak jest to i bez leków sobie poradzę, w czerwcu odstawiłam leki (bez wiedzy lekarza)nie miałam żadnych efektów odstawiennych, czułam się dobrze. Od paru dni znow zaczęłam dziwnie się czuć, pojawiły się lęki, stwierdziłam że wrócę do leków i wzięłam wczoraj najmniejsza dawkę 37,5, ale co się po tym działo... robiło mi się słabo, raz zimno raz gorąco chwilę było normalnie a potem czułam jakbym zamarzała od środka by zaraz znow zrobiło się gorąco, to jakiś gul w gardle, nie miałam tak gdy zaczynałam leczenie tym lekiem . Wiem nie powinnam odstawiać bez konsultacji lekarza, żałuje, nie wiem co mam robić brać te leki czy nie i czekać na wizytę u mojego lekarza? termin mam aż na wrzesień , proszę o pomoc tu bo nie wiem gdzie mogę z tym się udac
KOBIETA, 30 LAT 10 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Można udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który do czasu wizyty u psychiatry zleci Pani odpowiednie dawkowanie lub zleci inny lek.

Druga możliwość jest taka, że może Pani udać się na Izbę przyjęć do szpitala psychiatrycznego lub poradni przy szpitalnej w której lekarz Panią przyjemnie i zleci leczenie.

Nie ma na co czekać lecz powinna Pani działać aby przyjąć odpowiednie leczenie

Pozdrawiam