Jak długo meloxicam utrzymuje się w organizmie po przyjęciu ostatniej dawki?

Dzień dobry. Biorę zastrzyki aglan na ból kręgosłupa. Ostatni wypada mi w czwartek a w sobotę jedziemy na uroczystość rodzinna. Moje pytanie dotyczy tego jak długo meloxicam utrzymuje się w organizmie po przyjęciu ostatniej dawki? Z racji tego że przyjęcie będzie z poczęstunkiem obawiam się czy cokolwiek jest wskazane jeśli miną dwie doby od przyjęcia leku.

Zależy od nasilenia bólu i stanu Pacjenta
Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami i badań laboratoryjnych!

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam