Jak długo powinno trwać zwolnienie lekarskie po operacji usunięcia mięśniaków?

Jestem prawie miesiąc po operacji usunięcia siedmiu mięsniakow po ok 12 cm jak dlugo będę dochodzila do siebie i jak dlugo będę na zwolnieniu L4 dodam ze bardzo mam opuchnięty brzuch ktory bardzo boli czy to normalne

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wszystko o co Pani pyta jest sprawą bardzo indywidualną i bez osobistego badania nie da się odpowiedzieć na Pani pytania. Dlatego podczas wizyty kontrolnej powinna Pani wypytać o wszystko lekarza prowadzącego.