Jak duże jest prawdopodobieństwo, że mogłem zarazić się HIV?

Będąc w lokalu, umyłem ręce gdzie dwóch chłopaków (nastolatków) było po bojce. Jeden z nich przemywał rany a drugi miał zaprana krew na rękawie. Przyjmując że oboje dotknęło kurków ręką z krwią (chociaż jej nie widziałem) Jakie jest prawdopodobieństwa zakażenia wirusa HIV? Krew która należała najprawdopodobniej do jednego chłopaka i znam go lecz czy jest chory tego już nie wiem. Jest on szczupłej budowy, wysoki, z trądzikiem leczony bezskutecznie sterydami (poprawa po maści ze sterydem) , uczęszcza lub uczęszczał na treningi MMA, często można zauważyć że ma apetyt i lubi jeść jeśli to ma znaczenie. Czy przez mycie rąk gdzie nie miałem żadnych ran poza skorkami które przy myciu nie piekly ale były zerwane i z jednej można było zauważyć troszkę osocza. Mogło dojść do zakażenia? Krwi nie widziałem ale mogłem coś przeoczyć.

To są takie hipotetyczne rozważania, czy mogło dojść do zakażenia, czy nie ! Moim zdaniem nie. Problem polega na tym , że rozważa pan wszystkie za i przeciw, nakręca się .... . Proponuję zrobić test około 20 dnia i uspokoić nerwy . w razie pytan na email