Jak kontrolować moje wybuchy złości?

Witam właśnie po raz kolejny pokłóciłam się z mężem o głupotę. W takich kłótniach nie panuje nad sobą niszczę meble i inne przedmioty w domu. Gdy potrzebuje rozmowy a mój mąż chce ochłonąć ja wmawiam sobie, ze już mnie nie kocha nie potrafię zaczekać by porozmawiać o sprawie na chłodno wpadam w histerie, płacze, rzucam przedmiotami nie umiem nad tym zapanować później bardzo żałuje. Jestem mama dwójki dzieci jestem bardzo zmęczona bo cała opieka nad nimi to głównie mój obowiązek chociaż mąż pomaga to i tak prawie o wszystko muszę dbać sama. Do tego nowa praca, w której ciagle tęsknie za poprzednia, która straciłam tuż po powrocie z urlopu macierzyńskiego. Nie potrafię się odnaleźć wszytsko mnie przetasta, boje się ze mogę zrobić krzywdę sobie, dzieciom lub mężowi.

Szanowna Pani, dziękuję za Pani wiadomość, Myślę, że to ważne, iż szuka Pani pomocy, to pierwszy krok w procesie terapeutycznym. Z uzyskanych od Pani informacji zrozumiałam, iż w Pani życiu miały miejsce zmiany (nowa praca, separacja z dzieckiem). Jednocześnie opisuje Pani także zachowania, które Panią niepokoją. W moim odczuciu wskazane byłoby odbycie konsultacji psychologicznej w Ośrodku Interwencji Kryzysowej (opisywana przez Panią sytuacja wydaje się być kryzysowa) bądź też spotkanie konsultacyjne z psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam