Niekontrolowane wybuchy złości

Witam. Co powinnam z tym robić. Jestem bardzo nerwowa mam niekontrolowane wybuchy złości która często przejawia się w agresję. Często wtedy pojawia się dziwny ból w mięśniach trudność w oddychaniu kłucie w klatce piersiowej i rzadziej omdlenia nie potrafię już sobie z tym radzić. Tak bardzo jest wyprowadzić mnie z równowagi. Na codzień jestem spokojna kobieta a gdy wybucham nie poznaje samej siebie.

Mam więcej pytań niż odpowiedzi na Pani pytanie, powiem więc krótko - proszę podjąć psychoterapię. Na początek proszę spróbować ustalić, co jest zapalnikiem Pani złości? Warto w tym celu prowadzić przez jakiś czas dziennik samoobserwacji i notować informacje dotyczące sytuacji w jakiej pojawiła się złość, stopnia jej nasilenia, oraz tego, co Pani w tej sytuacji myślała. Analiza tych zapisów może być dla Pani bardzo pomocna w pracy nad kontrolą złości. Pozdrawiam serdecznie.

Witam tuż przed Wigilią...
koniecznie proszę w tej sprawie skonsultować psychoterapeutę w Szczecinie lub ewtl mnie przez Skypa online.
wesołych świąt !