Jak leczyć moje problemy żołądkowe?

Witam mam 19 lat mam problemy żołądkowe miewam częste odbijanie pustym powietrzem , czuje czasami bulgotanie w brzuchu oraz występują czasami gazy , zauważyłam najczęściej objawy odbijania po piciu napojów gazowanych i rzuciu gumy . Teraz mi się to nawrócili po zjedzeniu żurku .

Szanowna Pani, proszę udać się do lekarza rodzinnego. Należy wykluczyć chorobę refluksową przełyku. Pozdrawiam