Jak leczyć wodnistą biegunkę i objawy grypowe?

Witam. Od czwartku mam problemy z zoladkiem a mianowicie. Wnocy ze srody na czwartek mialem mocne klucia brzucha,ostre bole glowy oraz wszystko bolalo jakbym mial ostra grype,do tego goraczka. Zaczolem wydalac sama jasno-brazowa wode zamiast normalnego stolca,bylem u lekarza i dostalem tabletki na grype i na objawy zoladkowe (MEFENABENE 500MG I CIPROFLAXACIN TEZ 500MG)do tej pory minely tylko bole glowy bole miesni i konczyn lecz biegunka pozostala. Czasami musze co pol godz wyjsc do toalety.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne odpowiednie leczenie, proszę zgłosić sie ponownie do lekarza rodzinnego.