jak leczyć żółte zmiany skórne na kciuku?

Zmiany skórne na wewnętrznej stronie kciuka. Dzień dobry. Jestem 24 letnim mężczyzną który od pewnego niedługiego czasu boryka się z problemem zmian skórnych na wewnętrznej stronie kciuka. Na początku były one w postaci pewnego rodzaju.. zrogowacenia? naskórka. Był on twardy, nie swędział, ale jakoś z natury zacząłem go drapać. Zaczęły się pojawiać mikro-pęcherzyki z małą ciemną kropeczką w środku. Stwierdziłem, że to jakiś rodzaj grzyba, ale maść nie pomogła. Teraz pęcherzyki mają żółtawą barw

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć