Jak mam niwelować te napięciowe bóle głowy?

Witam jestem w okresie menopauzalnym okres mialam 7 miesięcy temu. Mam 52 lata. Od niedawna pojawiły mi się napieciowy bóle głowy. Neurolog przepisał mi Cinnarizinum Hasco 3×1 tabletka i Poltram Combo. Po 2 tygodniach stosowania bóle minęły . Lekarka nie poinformowała mnie ile czasu mam brać leki. Jeżdżę samochodem i muszę być cały czas przytomna. Po tygodniu od zaprzestania bóle powróciły. Na noc biorę 1 tabletkę Cinnarizinum by rano jechać do pracy i normalnie funkcjonować. Tabletka działa dobę potem ból powraca A właściwie pilnowanie w prawej skroni. I lekkie zawroty glowy. Badania monograficzne nic złego nie wykazały. Moja mama w okresie menopauzalnym też miała bóle głowy. Dodam że nigdy przedtem głowa mnie nie bolała i nigdy na nic nie chorowalam. Proszę o radę czy mam dalej brać Cinnarizinum czy iść do neurologa po inne tabletki bo sama już nie wiem co robic

Jeśli jest poprawa po Cinnarizinum to proszę kontynuować leczenie. Nie zaleca si e przewlekłego stosowania Poltramu Combo. Jedynie doraźnie, w razie bardzo silnego bólu. Powoduje on zaburzenia koncentracji, pogorszenie prawności psychomotorycznej, nie można po nim prowadzić auta.