Jak mam zatrzymać krwawienie w tej sytuacji?

Witam. Osiem dni temu zaczął mi się okres i wraz , jego początkiem zaczęłam brać pierwszy raz tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21. Od tamtego czasu okres nie ustaje , krwawienie jest silne i nic nie wskazuje żeby miało się skończyć. Dziś nie wzięłam już tabletki . Co mam zrobić w tej sytuacji? Jak zatrzymać krwawienie? Czy ustanie ono samoistnie po odstawieniu tabletek? Wzięłam ich łącznie 7.

Musi Pani pilnie zgłosić się do Izby Przyjęć szpitala z Oddziałem Ginekologicznym. Obfite i długotrwałe krwawienie menstruacyjne może stanowić zagrożenie życia i zdrowia.