Jak pomóc osobie z nerwicą?

w jaki sposob wytrwac z osoba majaca nerwice-ciagla hustawka,zmiana decyzji lub zaprzeczanie,ze takie podjeła,odrzucanie,co prowadzi,ze zle sie czuje skoro soba pogarszam jej stan

Może warto porozmawiać z Psychologiem, wspólnie omówić prblemy i możliwości wypracowania lepszych sposobów radzenia sobie ze stresem i lepszego sposobu komunikowania potrzeb i porozumiewania się .
Warto rozważyć dobre i złe strony.
Warto poszukać wsparcia w rozwiązywaniu problemów i znalezieniu przyczyn takich zaburzeń.
Czasem to dawne urazy i lęki, szukanie wsparcia, niepokój.m, poczucie zagrożenia i brak wiary w siebie.....