Jak powinno być przeprowadzone cesarskie cięcie?

W przyszłym tygodniu czeka mnie operacja 4 cesarskiego cięcia. Wszystkie poprzednie cięcia odbywały się w znieczuleniu ogólnym, ponieważ jestem po operacji skoliozy i mam usztywniony kręgosłup odcinek Th4-L3 i lekarze anestezjolodzy sami dobrali taki rodzaj znieczulenia.Podczas ostatniego cięcia odzyskałam świadomość w czasie zabiegu. Od tej pory choruje na nerwicę lękową połączoną z hipochondrią .Wykryto mi także torbiel okolicy szyszynki .Bardzo denerwuje się czekającą mnie operacją. Boje się, że znów doświadczę wybudzenia śródoperacyjnego .Czy w moim przypadku można zastosować inne znieczulenie do cięcia niż znieczulenie ogólne? Czy w związku z tym ,że żyje w ciągłym stresie jestem narażona na wystąpienie gorączki złośliwej podczas zabiegu?

Co do spraw operacyjnych to się nie wypowiem. Jednakże po porodzie polecam podjąć psychoterapię zaburzeń nerwicowych. Można sobie z tym poradzić, zamiast się męczyć. Polecam konsultację z psychologiem poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam

Witam,

o znieczuleniu decydują lekarze anestezjolodzy, indywidualnie w każdym przypadku, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo chorego - proszę zaufać personelowi medycznemu.
Zalecałabym Pani leczenie zaburzeń lękowych metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, z pomocą specjalisty łatwiej będzie poradzić sobie w sytuacji z wiązanej z pobytem w szpitalu.
Pozdrawiam serdecznie