Jak sobie radzić z takim lękiem?

Mam 40lat od dawna zmagałm się z lękiem zostaniem sama w pracy w domu , a tagże przed wyjazdami nie wiem jak sobie radzić z tym problemem proszę o pomoc

Witam

Proponuję zgłosić się na psychoterapię, aby przyjrzeć się swoim lękom, " rozkminować" krok po kroku przyczyny pojawiających się symptomów i przepracować je wspólnie z terapeutą, co w konsekwencji przyniesie wycofanie się uciążliwych objawów i znacznie poprawi komfort życia .

Pozdrawiam

Anna Szyda