Jak wpłynąć na płeć dziecka?

Witam. W tym roku chciałąbym zajść ponownie w ciąże.Mam 26 lat. Mam już syna 21 miesięcy. Bardzo by mi się marzyła córeczka ale obawiam się że znów chłopak będzie. Wiadomo że najważniejsze jest to by dziecko było zdrowe a płeć już się stawia na drugim miejscu.Strasznie pragnę mieć córeczkę. Moje pytanie brzmi:Czy są jakieś sposoby na poczęcie dziewczynki? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie ma badań, które ukazują możliwość wpłynięcia na płeć dziecka. Niektórzy sugerują dietę, zapłodnienie dłuższy czas przed owulacją 3dni a nie tak jak w przypadku chlopca w dniu owulacji.