Jak wyleczyć się z hazardu?

Mam 32 lata jestem mama 4 dzieci jestem hazardzistka przegrywam wszystko okradam dzieci i siebie zabierajac im wszysyko od 5 lat wiem ze chce przestac ale sama nie moge sobie pordzic potrzebuje rady od czego zaczac jak postepowac sama ze soba dla mnie i dla nich mitingi sa nie mozliwe mieszkam w uk ze wzgledu na dzieci nie dysponuje czasem musze sama walczyc i chce wyrac sama ze soba blagam o pomoc

Witam Panią
„Dobre rady” raczej tutaj nie zadziałają.
Jeżeli chciałaby Pani skutecznie pozbyć się problemu,
konieczna jest odpowiednio dobrana psychoterapia.
Żeby skutecznie uwolnić się od uzależnienia od hazardu,
potrzebna jest praca nad emocjami, umysłem,
psychiką i tym wszystkim co kojarzy się z hazardem
i sprawia, że Pani ulega hazardowi nie bacząc na dobro dzieci.
Każde uzależnienie można wyleczyć.
Są tylko dwa warunki – pacjent musi chcieć
uwolnić się od uzależnienia i podjąć terapię.
Zachęcam Panią do skorzystania z psychoterapii online.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl