Jak zachowywać się po zabiegu usunięcia obumarłej ciąży i wyłyżeczkowaniu jamy macicy

mialam qczoraj wykonnywany zabieg usuniecia ciazy obumarlej i wylyzeczkowanie macicy nic mi nie powiedziano co robic dalej i bez wypisu wypuszczono do domu co mamrobic tym bardziej ze mialam problem z regularnymi miesiaczkami zajsciem w ciaze istwierdzony zespol polistystycznych jajnikow na wywolanie okresu dostawalam luteine a poznie clostipedyt prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do szpitala i odebrać kartę informacyjną (wypis). Prawdopodobnie tam uzyska Pani wszelkich informacji co do dalszego postępowania. Przy tak skąpym opisie, bez dodatkowych informacji porada przez internet nie może być prawidłowa. Jeśli w szpitalu nie uzyska Pani informacji, proszę zgłosić się do swojego lekarza. Pozdrawiam