Jak zrozumieć wyniki badań hormonalnych?

Witam serdecznie, Poproszę o interpretację wyników TSH 3 2,27mlU/l (zakres referencyjny 0,27-4,20), ATG 737,6 lU/ml (zakres 0-115) - poprzedni wynik sprzed roku wyniósł 592,5, ATPO 15,1 U/ml (zakres 0-34). W ubiegłym roku USG tarczycy nic nie wykazało, a ATG wciąż rośnie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję powtórzyć badanie usg i koniecznie udac się do lekarza endokrynologa a jaki poziom wolnych hormonów?