Jaką metodę powinna wybrać osoba chcąca zwiększyć swój wzrost?

Dzień dobry, zaproponowano mi operacyjne zwiększenie wzrostu (w celach kosmetycznych) w jednej z polskich klinik. Jednak przedstawiono kilka sposobów i chciałbym się dowiedzieć z niezależnego źródła która metoda pozwoli na jak najszybszy powrót do pełnej sprawności (chyba, że istnieje już mniej inwazyjna metoda): - ISKD - Precise 2 - Aparat Ilizarova Z góry dziękuje za odpowiedź

Witam. Wydłużanie kończyny wykonuje się tylko i wyłącznie w przypadkach chorobowych i jeśli nie można wyrównać długości kończyn butem ortopedycznym. W każdym innym przypadku ? dla kosmetyki???? - to poroniony pomysł = gra nie jest warta cierpień związanych z zabiegiem, leczeniem pooperacyjnym oraz możliwościami powikłań.