Jaka może być przyczyna bólu całego ciała?

Witam od półtora roku boli mnie całe cialo barki ramiona kolana staw skokowy kręgosłup szyjny piersiowy lędźwiowy serce nawet podeszwy stóp mam zjd i brak miesiączki od 5 lat czuje ciężkie mięśnie robiłam dużo badań byłam u neurologa kardiologa hematologa endokrynologa okulisty ginekologa i nic idę jeszcze do reumatologa w listopadzie mam podwyższone wbc od lat i crp boli mnie całe cialo a leki przeciwbolowe nie działają czasem też krwawie z odbytu mam drżenia mięśni czasem mi pulsuja co mi może być bardzo proszę o poradę bo wpadłam już w nerwice

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko się wypowiadać bez badania lekarskiego proponuje udac się do lekarza rodzinnego aby zebrać wszystkie dostępne wyniki w całościowa ocenę