Jaka może być przyczyna bólu po ciąży pozamacicznej?

Witam. Jestem po ciąży pozamacicznej i po leczeniu metotreksatem. Jestem już po drugiej miesiączce, cykle wróciły do normy. Po leczeniu pojawiły się u mnie dziwne bóle w miednicy mniejszej, po prawej lub lewej stronie oraz w okolicy krzyża. Nie są mocne, ale odczuwalne codzienne, nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Na usg obraz jest czysty, nie ma torbieli ani endometriozy i wszystko jest okej. Test na chlamydię , mycoplasmę i ureaplasmę jest ujemny. Jaka może być przyczyna bólu?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli przyczyny ginekologiczne są wykluczone to nalezy udac się do internisty. Po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć