Jaki powinien być rozmiar zarodka w 5 tygodniu ciąży?

Byłam u ginekologa który stwierdził z usg 5t5d ciąży zarodek 2 mm pęcherzyk 8 mm po 5 dniach 6t3d zarodek miał 4 mm ( pęcherzyk nie wiem ile ) doktor mówi ze ciąża się słabo rozwija i po ruchach serca wyglada na słabe nie sprawdzał uderzeń na minutę za 2 tyg mam wizytę jeśli będzie nadal tak słabo chce zrobić łyżeczkowanie czy to normalne wymiary zarodka czy doktor ma racje ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje dodatkowo oznaczyć poziom beta hcg dwukrotnie aby zobaczyć jaki jest poziom i jego wzrost