Jakie mogą być przyczyny zawrotów głowy i oczopląsu?

Witam,od08.12 wystąpiły u mnie zawroty głowy, oczopląs,długi czas miałam problemy z zatokami, katar,szum w lewym uchu,12.12 zostałam przyjęta do szpitala i wypisana następnego dnia, wykonane badania:audiometria impendan., otoemisja akustyczna,subiektywna audiometria, wyniki ok. przy wypisie dostałam lek vestibo, niestety nic się nie poprawia, w uchu mi pyka i szumi, boli mnie szyja mam nadal oczopląs i zawroty, mam pytanie czy to może byc zapalenie błędnika i czy leczenie vestibo pomoże?

Ew. uszkodzenie błędnika można stwierdzić wykonując badanie elektronystagmograficzne. Jeśli wykluczy się laryngologiczna przyczynę objawów, wskazana konsultacja neurologiczna i wykluczenie mózgowej przyczyny objawów.
Pozdrawiam