Jakie są przyczyny problemów z koncentracją?

Witam, mam następujące objawy: -problemy z koncentracją, wyraźne pogorszenie efektywności nauki -problemy z równowaga (idąc nie jestem w stanie "ogarnac wzorkiem" mijanych obiektow, mam wrażenie jakbym jechała szybko samochodem i patrzyła zza okna na obiekty) -nie jestem w stanie ustac dlugo na jednej nodze, chwieje się -trzęsą mi się ręce Dodam że mam wadę wzroku, stwierdzona ponoc niegroźna torbiel pajeczynowki, problem z zatokami Czym to moze byc spowodowane? Jakie badania wykonac?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Sadze ze wskazana jest konsultacja lek neurologa