Jakie wyniki BHCG świadczą o ciąży?

Mam 35 lat. Ostaniom miesiączkiem miała 10-10-2014, współżyłam 28-10-2014 oraz 3 listopad 2014. Dziś odebrałam wyniki beta HCG 1,2 mlu/ml oraz zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny. W morfologi mam podwyższony poziom WBC 10,92 k/ul oraz RBC 5,02 k/ul. Czy te wyniki świadczą o tym, że jestem w ciąży?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Pani wyniki nie wskazują na ciążę. Może Pani ewentualnie powtórzyć test ciążowy za tydzień, ale najprawdopodobniej nie jest Pani w ciąży. Pozdrawiam.