Kaszel i przeziębienie oraz bóle kończyn dolnych

Witam od końca lutego meczy mnie kaszel-przeziębienie,do tego obrzęk kończyn dolnych ból kości czasami jest tak silny że zwijam się z bólu i zalewam łzami .1kwietnia zauważyłam guzek na szyi za uchem jest twardy i nie boli .Pisze do Was bo już mija miesiąc a ja nie mam pojecia co to moze byc i do jakiego lekarza sie udac.Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję przede wszystkim udać się do lekarza rodzinnego. Po wykonaniu wstępnego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Piotr Pilarski

Sugeruję na początek udać się do lekarza rodzinnego, bez wstępnego zbadania ciężko pokierować do konkretnego specjalisty gdyż objawy są niespecyficzne.

Pozdrawiam.