Kaszel i wydzielina u 4-latka

Witam i proszę o pomoc. Mój syn ma 4 lata od pół roku brał leki na alergię i astmę nie wiem na jakiej podstawie stwierdzona ale bierze tj. Monkasta Dynid i Flixotide.Zgodnie ze wskazówkami lekarza od czerwca miałam odstawić wszystkie leki.Dodam że testy z krwi nic nie wykazały tylko minimalnie na orzeszki ziemne.I się zaczęło kaszel w dzień sporadycznie ale w nocy i to nie każdej godzina kaszlu non stop to tak jakby wydzielina już była w ustach ale połyka po ok. godzinie spokój idzie spać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej skontaktować się z lekarzem prowadzącym lub udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.