Kiedy betaHCG rośnie prawidłowo?

Witam,ostatnią miesiączkę miałam 24.03.2015 robiłam bhcg w poniedziałek i wyszło 1205,0 a wczoraj( czwartek)wyszła4101,0 który to tydzień ciąży ? Czy beta rośnieprawidłowo? Czy na usg będzie już cos widać?

Aleksander Ropielewski

Przyjmuje się, że beta hCG powinno podwajać swoją wartość co 48h, aby stwierdzić jego prawidłowy przystrost. Takie wartości wskazują ok 5 tydz ciąży. W USG powinno udać się zaobserwować zarodek a być może za kilka dni również akcję serca.