Kiedy mogło dojść do zapłodnienia na podstawie terminu porodu?

Witam. USG pokazuje że mam termin porodu na 16.05.14r .. Ostatnia miesiaczke miałam 07.08.13 , kiedy mogło dojść do zapłodnienia? WAŻNE..

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w przypadku regularnych, 28-dniowych cykli przed ciążą do zapłodnienia doszło najprawdopodobniej w dniach 17-24.08.2013. Wyliczenie to nie może być jednak podstawą, aby w jakikolwiek sposób potwierdzić / wykluczyć ojcostwo.