Kiedy najlepiej wyjechać z dzieckiem nad morze?

Witam.mam pytanie w ktorym mcu (mcach) najlepiej wyjechac z dzieckiem nad morze? Czesto zapada na infekcje gornych drog oddechowych.bardzo dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Najlepsze są miesiące jesienno-zimowe kiedy w powietrzu jest więcej jodu z powodu wzburzonego morza, jednak dobroczynny wpływ odniesie wyjazd w dowolnej porze roku. Najważniejsze to ustalić przyczyny częstych infekcji dróg oddechowych. Tylko to umożliwi leczenie przyczynowe.