Kiedy zgłosić się do ginekologa z powodu braku miesiączki po odstawieniu tabletek?

witam przerwalam brac tabletki antykoncepcyjne tydzien przed koncem opakowania, nie moglam wytrzymac na bol jajnikow, u ginekologa bylam wiec wszystko dobrze, ale jednak odstawilam. plamienie z odstawienia dostalam 28-01.10.14 i kiedy bym musiala sie zglosic do ginekologa z tym ze nie dostaje miesiaczki? przed odstawieniem tabletek okolo trzy dni wczesniej bylam u ginekologa wiec w ciazy nie jestem. a nie wspolczujemy z narzeczonym gdyz jest za granica. a jajniki czasem bola ale minimum

Witam. Kolejne krwawienie powinno nastąpić po około 4 tygodniach od krwawienia z odstawienia.