Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych tydzień przed końcem opakowania i brak miesiączki

witam ,przerwalam branie tabletech antykoncepcyjnych tydzien przed koncem opakowania, i minelo juz poltora miesiaca i miesiaczki nie dostalam tylko to krwawienie z odstawienia, kiedy musze sie zglosic do ginekologa?? a kilka dni przed odstawieniem bylam u ginekologa i badania dobre. prosze o rade

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawidłowe krwawienie powinno wrócić po 4 tygodniach. Jednak po odstawieniu tabletek czasami występują zaburzenia okresu. Po pierwsze należy wykluczyć ciąże. Jeśli wynik testu będzie ujemny, należy się zgłosić do ginekologa.
Pozdrawiam