Kilka pytań - co po leczeniu u dermatologa?

Witam, wyleczyłem się prawie w całości z trądziku, mam tylko blizny po krostkach i przebarwienia oraz bardzo rzadko wyskoczy mi pojedyncza krostka. I teraz mam pewne pytania. Leczyłem się 3-4 miesiące u dermatologa i kuracja bardzo mi pomogła i mam zamiar już nie uczęszczać do niego. 1 Czy istnieje możliwość, że trądzik mi powróci? 2. Czy mam stosować jakieś maści lub inne leki, żeby trądzik mi nie powrócił, a jak tak, to jak długo?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Odnośnie pytań zadanych przez Pana:

1. Nie pisze Pani nic o swoim wieku...Zmiany trądzikowe mogą ,ale nie musza nawrócić.
2. Proszę stosować preparaty kosmetyczne dostępne w aptece do cery trądzikowej (preparat do mycia twarzy, krem). Proszę pamietać o odpowiednim odżywianiu - więcej na temat diety znajdzie Pan na stronie głównej serwisu