Kołatanie serca po położeniu się do snu

Witam,mam problem ze swoim sercem,które szaleje po położeniu się do nocnego snu...kładę się i niby ..chyba zasypiam już ale wybudza mnie dziwny spokój, po czym musze wstać...bo serce zaczyna bić szybko,nawet bardzo szybko a po chwili się chyba uspokaja ale zaczyna mną całą trząść tak jak by było mi bardzo zimno...ale go nie odczuwam.ekg wychodzi dobrze,morfologia potas, magnez sód fosfor w normie...proszę o pomoc,bo mój lekarz twierdzi ze jestem zdrowa a ja się ostatnio żle czuję,tsh,ft3,ft4ok

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należałoby zrobić Holtera EKG, czyli 24 godzinny zapis EKG. Jeżeli to badanie byłoby prawidłowe, może trzeba wykluczyć zaburzenia na tle nerwowym.
Pozdrawiam