Kołatanie serca, rozkojarzenie a skoki ciśnienia

Witam. Mam 20 lat. Od 3 dni źle sie czuje. A mianowicie mam lekkie skoki cisnienia, lekkie zawroty głowy, lekkie chwilowe kołatanie serca, chwilowe kłucie i pieczenie z lewej strony klatki piersiowej, drżenie mięśni, ciagle jestem senny i rozkojarzony. Nigdy wcześniej takich objawów nie mialem, poza tym kłuciem w klatce piersoliowej. Lekarz zawsze twierdził zw nic mi nie jest. Jest tak od czasu straty ojca. W sierpniu miałem robione ekg i morfologie wszystko było w pożądku. Co to moze być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udać się do lekarza rodzinnego, konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może objawy wynikają z depresji, ale konieczne jest badanie lekarskie i wykluczenie przyczyn somatycznych. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.,