Kolkowa bolesność brzucha a wyniki badań

Witam.Majac 16 lat borykalam sie z nawracajacymi bolami brzucha,oslabieniami,omdleniami.Teraz mam 20,mam podejrzenie Ch L-C do tego Yersinioze i Clostridium Diff sam antygen, bez toksyn.I od kilku tygodni mam bole brzucha,kolkowe,kłujace.A wyniki mam wszystkie prawidlowe,jak to mozliwe?Crp skacze tak 2,3;3,7 itp.Jak miałam ostre niezytowe zapalenie wytostka r.tez wyniki mialam ok,bez lukocytozy,crp ok. A wyrostek byl do wyciecia,jak chirurg otworzyl.Martwie sie o swoje zdrowie.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z gastroenterologiem. Opisane wyniki i objawy nie pozwalają bez przeprowadzenia badania postawić rozpoznania czy też rozpocząć leczenia.