Bolesność brzucha w okolicy wyrostka robaczkowego

Witam! Mam pewny problem. Średnio co 2/3 tygodnie przez kilka dni boli mnie brzuch dokładnie w miejscu gdzie może znajdować się wyrostek robaczkowy. Miałem robione USG, jak i wyniki z krwi. Wszystko wyszło dobrze. Również od jakiegoś czasu pobolewa mnie po lewej dolnej stronie. Jaka może być przyczyna tych bóli. PS. Niedawno leżałem w szpitalu z podejrzeniem zapalenia wyrostka. Lecz badania nic nie wykazały i ból ustał, wypisano mnie do domu. Pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez przeprowadzenia badania. Proponuję wykluczenie przyczyn ginekologicznych oraz rozważenie kolonoskopii i kontakt z gastrologiem.