Ból brzucha a prawidłowe wyniki badań
Ok 3 lat temu trafilam do szpitala z silnymi bolami do szpitala. Bol byl po lewej stronie w okolicach trzustki. Mimo przeprowadzonych badan w szpitalu (podejrzenie ostrego zapalenia trzustki) i leczenia nic nie przeszlo. Od trzech lat bylam w mojej miejscowosci u wszystkich lekarzy i mimo ze badania mam prawidlowe czuje coraz wiekszy bol w brzuchu. Teraz jest to po prawej i lewej stronie brzucha. Mam problemy z zalatwianiem i gazami, bol nie pozwala mi na funkcjonowanie normalnie. Mialam usg.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane przez Panią objawy wymagają konsultacji gastrologicznej. Czy była Pani konsultowana przez specjalistę gastrologa? Jaki był wynik USG? Niestety zamieszczony opis jest dość lakoniczny, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek konkretnej diagnozy. Proszę jednak nie bagatelizować problemu. Skierowanie do gastrologa otrzyma Pani od lekarza POZ.