Krosta na piersi z ropną wydzieliną o nieprzyjemnym zapachu

witam, mam juz rocznikowo 18 lat, boje sie o swoje zdrowie jedna piers mam wieksza od drugiej, podobno to normalne, wiec ok ale na tej wiekszej - mojej prawej piersi zauwazylam miedzy brodawką a pachą taki malutki szary punkcik. zastanawialam sie co to moze byc, gdy naciskam na niego, wyciska sie z niego biała maź o nieprzyjemnej woni prosze mi pomoc, nie wiem co mam robic, czasem mysle o najgorszym a przez to tylko zle sie potem czuje..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej skutek infekcji mieszka włosowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który potwierdzi diagnozę oraz ew. zaleci właściwe leczenie.