Krwawienie przy hemoroidach

Witam czy może mi ktoś powiedzieć czy hemoroidy mogą mocno krwawić bo mam je stwierdzone i czasami nie ma wcale krwi czasami jest trochę a dziś calą muszlę zabrudzilem świeżą krwia i przy okazji mi wypadają. Pracuje na budowach czesto nie ma toalety i zalatwiam sie dopiero o 17 i przez wstrzymywanie mam chyba zaparcia cóż robić

Proponuję konsultację tematu z lekarzem rodzinnym a następnie odpowiednie leczenie u chirurga proktologa