Leczenie guzków w piersi po zabiegu chirurgicznym

Witam, Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie FA w piersi , usnęłam go w zabiegu chirurgicznym w znieczuleniu ogólnym. Dziś po badaniu USG okazuje się ze podobnych guzków mam 5, 3 w jednej piersi, dwa w drugiej, wszystkie mniejsze niż 1cm. Jak to leczyć? Nie wyobrażam sobie kolejnej operacji na dwóch piersiach. Jestem z podkarpacia i nie wiem gdzie można dokonać zabiegu mammotomii bądź zamrażania. Byłabym wdzięczna za wskazówki.

Czasem wystepują mnogi gruczolakowłókniaki, zwukle u kobiet przed 30 rokiem życia. Jeżeli wielkośc takiego guzka nie przekracza 2 cm, to można go spokojnie obserwować. Nie ma innego leczenia jak tylko operacyjne

Nie znam szpitali w Pani okolicy. W szpitalu w którym pracowałem - 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu takie zabiegi (mammotomię) się przeprowadza rutynowo.