Leczenie niedoczynności tarczycy a pozytywny wynik testu ciążowego i wyniki TSH

Witam Mam 34 lata i leczę sie na niedoczynność tarczycy jest to nastepstwo jodowania. Ostatnią miesiączke miałam 12.04.2015r. 29 kwietnia br. zrobiłam test ciązowy i wyszedł pozytywny - 2 kreski. wyniki 29 kwietnia br. tsh - 0,410 (norma 0,55-4,00) dla kobiet w ciązy 0,2-3,5 hcg ilościowo -1364,8 ( 2-3 tydzien norma 500- 5000) Obecnie mam dolegliwości: ból piersi, temperatura ok 37,2 oraz plamienie. Czy mam sie martwić ? do lekarza ide w sobote 2 maja br .bede wdzieczna za info.Pozdrawiam Basia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.