Liczne szczawiany wapnia w moczu u kobiety w 26. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 26 tygodniu ciazy i w moczu stwierdzono ze mam bardzo liczne szczawiany wapnia.Co to oznacza?Czy to zagraza dziecku?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Moze pani miec nadmieran podaz posilakow zawierajcych ten elemet albo moze pani mien nadmierne wydalnaie moze byc przejawem kamicy nerkowejProponujezapytac sie swojego giekologa Kontrolne bad moczu USG) wzglednie urologa